AKTUALITY

Aktuality

život na škole, novinky, najnovšie články, informácie

Celú fotogalériu z absolventského koncertu študentov HDU z triedy p. Marcela Chropúvku nájdete na našom Facebooku - Súkromné konzervatórium Dezidera Kardoša v Topoľčanoch

Srdečne vás pozývame na koncert študentov hudobného odboru našej školy.

Dnes sme sa so študentmi zúčastnili okresného kola Hviezdoslavovho Kubína. Výprava to bola viac ako úspešná!

Naši študenti pravidelne účinkujú na rôznych spoločenských podujatiach. 29.marca boli so svojim programom pri krste knihy 100 rokov knižnice v Topoľčanoch.

Jazzová speváčka Miriam Bayle uviedla workshop na zameranie cítenie jazzového rytmického systému, práca na melodicko-rytmickom frázovaní a vokálnu improvizáciu 1.4.2022 o 11:00 v Štúdiu SKDK.

Naši študenti hosťovali v našej sesterskej škole Súkromnom konzervatóriu Dezidera Kardoša v Prešove, kde odohrali dve predstavenia Nízkotučný život a Tri sestry a jeden brat. Okrem divadla si užili aj krásnu prírodu v okolí.

21.3.2022 k nám zavítali svetoznámi džezmeni Ondřej Štveráček - saxofon, Tomáš Baroš - kontrabas, basová gitara, Klaudius Kováč - klavír a Dávid Hodek bicie.

DOD 2022

25.01.2022

🥇Dnešné DODčko bolo nabité skvelým programom našich študentov! Veríme že sa s mnohými z vás v našej škole budeme od septembra stretávať. 🩰🎼🎹🎺🎭

V stredu 24.11.2021 zorganizovali slovenské nemocnice iniciatívu "V krvi sa zachová tá naša stužková", ktorou oslovili aj našich maturantov, aby prišli darovať krv.

Súkromné konzervatórium D. Kardoša v Topoľčanoch a Štúdio SKDK vás pozývajú naNOC DIVADIEL 2021!

Sledujte virtuálny koncert našich študentov už dnes o 18:00 na našom YouTube - Štúdio SKDK

PRESTÁVKY

19.10.2021

Milí študenti a pedagógovia, v stredu, t.j. 20. 10. o 18,00 sa uskutoční divadelné predstavenie 4. ročníka nazvané Prestávky, určené žiakom 1. a 2. ročníka, pre ktorých je účasť povinná!

21.10.2021 o 9,40 hod. sa uskutoční v koncertnej sále SKDK sólový moderovaný koncert Ivana Šillera s názvom Flower, we are...frail flowers. Srdečne vás pozývame

Dnes naše dve žiačky Kika Podobová a Adriana Vlčková získali ocenenia na nultom ročníku súťaže Life of art, pod záštitou Pedagogickej Fakulty UKF, katedry hudby. Ďakujeme za príjemnú atmosféru a skúsenosť.

Pozývame vás na koncert a workshop skupiny Čalado Medzipriestor, ktorý sa uskutoční 18.10.2021 o 9,45 hodine v Štúdiu SKDK.