Priestor pre talent 2022

Aktuality a všetky podstatné informácie zo súťaže 6. ročníka súťaže Priestor pre talent na jednom mieste.

17:40

Lúčime sa s vami poslednou reportážou z trietieho záverečného dňa. Sme radi, že ste boli s nami a tešíme sa na vás nabudúce. Váš redakčný tím šiesteho ročníka súťaže Priestor pre talent.


15:53

Fotogaléria víťazov!


15:00

Oficiálne sme ukončili 6. ročník Priestoru pre talent. Všetkým zúčastneným ďakujeme! Veríme, že sa opäť uvidíme o 2 roky.


14:55

Zoznam víťazov PPT 2022. Všetkým víťazom gratulujeme! 


13:30

Práve sa skončila I. a II. kategória umeleckého prednesu, I. a II. kategória ansámblového spevu a II. a III. kategória sólového spevu. Napäto čakáme na výsledky poroty a tiež na absolutného víťaza PPT 2022! 


13:16

I. a II. kategória ansámblového spevu práve odspievala svoje piesne, a o 13:40 sa môžeme tešiť na výsledky poroty.


13:00

V štúdiu SKDK alebo live na chodbe stále prebieha ansámblový spev, ako aj umelecký prednes. Prajeme príjemný umelecký zážitok a dobrú chuť k prichádzajúcemu obedu!


11:45

O 12:00 začína ansámblový spev v štúdiu SKDK. Tešíme sa na výkony!


11:22

Práve začalo II. kolo I. kategórie umeleckeho prednesu.


10:08

II. kolo III. kategórie sólového spevu sa začína 10:10 v štúdiu SKDK. Tešíme sa na vás. 


9:43

Skončilo II. kolo II. kategórie sólového spevu. Umelecký prednes pokračuje 


8:56

Práve začala súťaž sólového spevu II. kategórie II. kolo.


8:30 

O chvíľu začínajú súťaže umeleckého prednesu ktoré môžete vidieť v triede č. 83 a sólového spevu ktoré si môžete vypočuť v štúdiu SKDK alebo live na chodbe.


8:20 

Dobré ráno! Máme pred sebou posledný súťažný deň. Čakajú nás posledné kolá umeleckého prednesu I. a II. kategórie, ansámblového spevu I. a II. kategórie a sólového spevu II. a III. kategórie. Držíme vám palce a prajeme veľa šťastia vo finále!


23:00

Na koniec druhého dňa si môžete pozrieť ďalšiu krátku reportáž. Prajeme vám veľa síl na zajtrajšie finále.  Ďakujeme vám za účasť a prajeme vám dobrú noc. 

22:07

Postupujúci sólový spev III. kategória. Gratulujeme! :)


22:04

Postupujúci sólový spev II. kategória. Gratulujeme! :)


22:02

Postupujúci ansámblový spev I. a II. kategória. Gratulujeme! :)


20:50

Aktuálne prebieha v štúdiu SKDK kultúrny program, ktorý si pripravili žiaci 6. ročníka SKDK TO. Jedná sa o autorské predstavenie s názvom Tri sestry a jeden brat. 


20:12

Máme pre vás k dispozícií druhý podcast, v ktorom si môžete vypočuť zriaďovateľku a riaditela súkromného konzervatória z Prešova. Celý podcast si môžete vypočuť na Youtube.


19:30

Začíname s ansámblovým spevom I. a II. kategórie, I. kolo. Máte sa na čo tešiť!


19:01

O malú chvíľku sa začne súťaž I. kategórie I. kola ansámblového spevu. Môžete ho sledovať v štúdiu SKDK alebo live na chodbe!


18:20

Úspešne sme ukončili I. kolo III. kategórie sólového spevu. A o 19:00 sa môžeme tešiť na I.kolo I. kategórie ansámblového spevu! 


17:14

Polovica súťažiacich III. kategórie I. kola sólového spevu už svoje piesne odspievala. Ostatným prajeme ešte veľa šťastia. 


16:45

Práve prebieha III. kategória I. kolo sólového spevu. Všetko opäť môžete sledovať naživo zo štúdia SKDK alebo live na chodbe.


16:35

Výsledky umeleckého prednesu I. kategórie I. kola. Gratulujeme! 


15:52

O pár minút začína III. kategória I. kola spevu. Všetkým držíme palce. :)


15:30

Naša hliadka PPT v bordovom II.


14:33

O malú chvíľu bude pokračovať I. kategória I. kola v umeleckom prednese, a v štúdiu SKDK už prebiehajú zvukové skúšky a posledné prípravy na III. kategóriu I. kola spevu. Držíme palce. :)


14:05

O 14:30 bude pokračovať I. kategória I. kola umeleckého prednesu a o 16:00 sa začne III. kategória I. kola v speve. 


13:18

S veľkou dávkou energie a entuziazmu naďalej pokračujeme v II. kategórií I. kola v speve a umeleckým prednesom I. kategórie I. kola. 


12:05

Pripravili sme si pre vás podcast, v ktorom sa vám predstavia študentky konzervatória Jozefa Adamoviča z Košíc. Celý podcast si môžete vypočuť na Youtube.


11:35

"Umenie je jediná vážna vec na svete. A umelec je jediný človek, ktorý nie je nikdy vážny."

Súťaž prednesu stále pokračuje. :) 


11:05

Aktuálne prebieha súťaž II. kategórie I. kola v speve. 


10:00

Práve sme mali možnosť vypočuť si súťažiacich spevu I. kategórie II. kola. Netrpezlivo čakáme na výsledky. Prezentácia umeleckých prednesov stále prebieha. Držíme palce. 


8:30

Máme tu nový deň spolu s novými zážitkami! Dnes nás čaká náročný deň, preto sa naň poriadne pripravte. Začíname umeleckým prednesom I. kategórie I. kola a spevom I. kategórie II. kola. Držíme Vám palce! Užite si dnešný deň! :)


00:00

Na záver prvého dňa vám prinášame exkluzívnu reportáž z celého dňa. Ďakujem vám za pozornosť. Tešíme sa na Vás zajtra a prajeme vám dobrú noc.


23:20

Víťazný tím Hereckej improvizácie sú: Matej Juhas, Benjamín Strakula, Vladimír Sárka. 22:23

V týchto minútach netrpezlivo čakáme na vyhlásenie výsledkov IMPROVIZÁCIE


21:00

Divadelné improvizácie prebiehajú v plnom prúde! :) 20:45

Pokiaľ je Štúdio SKDK preplnené, nevadí! Máme tu pre Vás alternáciu! Vedľa pri Štúdiu SKDK máte možnosť sledovať živý prenos! 


20:20

!!!POZOR!!!

Naša hliadka na jazzový koncert už dorazila!


20:05

Aktuálne prebieha v našom Štúdiu SKDK jazzový koncert. 19:00

Výsledky SPEV I. kategória. Do II. kola postupujú:

Ivan Králik, Aneta Firmentová, Matúš Hudec, Emma Muriňáková, Leandra Vinterová, Katarína Pustaiová, Dávid Greguš, Lara Šámšonová, Adela Malenčíková a Andrej Botek.

 Srdečne Vám gratulujeme! 17:45

Práve sa skončilo I. kolo spevu I. kategórie. Súťažiacim gratulujeme za ich kvalitné výkony! Čoskoro sa dozviete spolu s nami výsledky postupujícich do II. kola zo spevu! Sledujte nás naďalej, čakáme s vami! :)


 16:15

Súťaž PPT zahájili zúčastení s I. kolom v I. kategórií spevu, súbežne s I. kolom umeleckého prednesu II. kategórie. Držíme vám palce! 


16:14

Losovanie sa skončilo! Naši súťažiaci už majú vylosované poradie, v ktorom sa nám predvedú na súťaži! :) Všetkým zúčastnením prajeme veľa šťastia, a nemajte stres! Zvládnete to! :)


16:12

Práve sa oficiálne otvorila súťaž. Sme radi, že ste sa prihlásili toľkí na súťaž PPT! 

 


16:10

Nájdete nás už aj na instagrame!

Odkaz na link: https://www.instagram.com/priestor_pre_talent/


15:06

Naša prvá reportáž je už aktuálna na YouTube! :) 


15:00

Presne o pol hodinu nás čaká oficiálne otvorenie súťaže, predstavenie poroty a žrebovanie poradia súťažiacich. Prosíme všetkých, aby 15:30 boli v Štúdiu SKDK, ďakujeme! :)  


14:46

A toto je náš skvelý zvukársky tím! Zvuková skúška stále prebieha. 


14:14

Poznáte ľudovú pieseň, Neďaleko od Trenčína, býva krásna Katarína? K nám zavítali rovno dve krásne Kataríny! Kika a Aďka, naše moderátorky tohtoročného PPT.  


13:13

V našej školskej kuchynke si môžete vychutnať kávu, ktorú vám s radosťou prichystajú naše organizátorky. Príďte, tešíme sa na vás! 12:48

A to sme my! Váš 24/3 organizačný tím. Ahojte! 


12:22

"Bezmedzná jemnosť je najväčší dar a majetok všetkých skutočne veľkých ľudí." 

Naša pani učiteľka Alica Gogová dostala nádhernú kyticu ruží od žiačky, "len tak". 12:06

Počet účastníkov tohtoročnej súťaže stúpa. Skúšky v Štúdiu SKDK stále prebiehajú. Zavítali k nám už aj účastníci z košického konzervatória a panuje tu skvelá nálada. 10:30 

Posledné prípravy v plnom prúde. V Štúdiu SKDK už prebiehajú technické skúšky na mikrofón. Sme radi, že ste s nami. Počas nasledujúcich troch dní vám budeme prinášať všetky dôležité informácie zo súťaže.


Hlásime sa Vám z nášho konzervatória, kde už o pár hodín otvoríme 6. ročník celoslovenskej súťaže študentov konzervatórií hudobno-dramatického odboru Priestor pre talent.

Sledujte tento článok, budeme ho pravidelne aktualizovať a prinášať vám všetky podstatné informácie a novinky.