Hrnčiarsky bál na Novej scéne

28.11.2018

Takto nám bolo na Novej scéne v Bratislave

26.11.2018 sme v Divadle Nová scéna odohrali náš veľký celo-školský projekt - operetu Hrnčiarsky bál. Pre nás všetkých to bol veľký zážitok. Pozrite si v albume, ako to celé prebiehalo :)


Reakcie na predstavenie boli skvelé :) Prečítajte si status pána Dušana Jarjabka, ktorý nás potešil svojou návštevou:


Včera som zažil skvelý večer v divadle na Novej scéne v Bratislave. Dusíkovu operetu Hrnčiarsky bál po 22 rokoch. Súkromné konzervatórium Dezidera Kardoša a úžitkového výtvarnīctva Topolčany a Nová scéna v Bratislave. Treba sa poďakovať. Mladì konzervatoristi spievali a hrali. Vypredané hľadisko a legendárny "Najkrajší kút" v podaní najmladšej speváckej generácie zarezonoval. Vďaka študentom, pedagógom, vedeniu konzervatória ale veľká vďaka aj vedeniu . divadla, ktoré poskytlo tento lukrat.priestor. Dusík znovu ožil. A ešte jednu vetu si neodpustím. Všetkým nám v ten večer bolo na Slovensku dobre. A ak by to chcel niekto spochybňovať...nech sa dá vypchať. Bravooo ...Topolčany  


reginazapad.rtvs.sk:

Topoľčianski umelci z konzervatória Dezidera Kardoša zožali veľký úspech s operetou Hrnčiarsky bál od Gejza Dusíka a Pavla Braxatorisa. Opereta v podaní mladých študentov zaujala dokonca aj divákov v Bratislave. Mohli si ju pozrieť v uplynulých dňoch na divadelných doskách Novej Scény. Viac o tomto projekte povedal Lukášovi Števíkovi režisér operety a pedagóg z topoľčianskeho konzervatória, Jozef Krasula.  


Fotografie z príprav na Novej scéne